Ročník 2013

Další sezóna víkendovek, táborů a dalších akcí je za námi. A to je čas, kdy se spouští vaše oblíbená soutěž. Neváhejte a pošlete nám fotografie, videa a texty ze svých akcí.

Proberte se svými úlovky a pošlete nám ty nejlepší kousky. Na vítěze budou opět čekat drobné a milé ceny a také je možné, že se vaše fotografie objeví na propagačních materiálech brontosaura.

Na vaše výtvory se těší Ctibor a Monty

Brontosaurus Žije - to je tradiční soutěž nejen fotografií z Brontosauřích akcí konaných během celého roku. Zachyťte zajímavý okamžik, nečekanou událost, pořádnou akci, prostě cokoliv, co za to stojí!

Soutěžní kategorie pro rok 2013

Kdo si hraje nezlobí

Pošlete fotky z akcí zachycující, jak si užíváte to, co právě děláte. Pokud jste zachytili jedinečné hry, kostýmy a scénky, je toto ta pravá kategorie pro vaši fotku.

Volná tvorba

Pošlete jakoukoli fotku z brontosauří akce, která nezapadá do kategorie předchozí a přitom podle vás stojí za to ji prezentovat. Tato kategorie dává prostor fotkám zachycujícím jakékoli další zážitky.

Video

Natočte pořádnou akci, dejte ochutnat ostatním, co se na vaší akci událo zajímavého, krásného, neopakovatelného.

Podmínky

  • Fotografie nebo video musí pocházet z Brontosauří akce konané v období od 1. listopadu 2012 až do 3. listopadu 2013.
  • Každý autor může do jedné kategorie zaslat maximálně 5 děl.
  • Minimální velikost fotografie je 400 kB, maximálně 8 MB. Fotografie však posílejte raději v co největší kvalitě to jde!
  • Ke každé fotografii uveďte: JMÉNO AUTORA, NÁZEV AKCE, POŘÁDAJÍCÍ ZČ / RC / Klub a KOMENTÁŘ K FOTCE

Tradičně hrajeme o hodnotné ceny! (např. knihy, čokolády a jiné sladkosti)

Záběry posílejte e-mailem na brontosaurus.zije@seznam.czUzávěrka zasílání je 10. prosince 2013 5. ledna 2014.

Do hlasování bude v obou kategoriích po výběru porotou zařazeno 30 nejzdařilejších fotografií nebo jiných výtvorů. Soutěžní porota si bere právo nezařadit do soutěže snímky, které nespadají do zadaných kategorií.